KONST / Litografier / Färglitografi 11731123

nr 1173 1123

Bertil Herlow Svensson

(1929-2012), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 3/90, motivet: 65x48 cm

Bertil Herlow Svensson, svensk skulptlr och bildkonstnär född 1929, död 2012.

Utrop:

800 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 april 2018
kl 18:34:23

26/3 22:25:08 1      100 kr
2/4 18:20:14 2      Vinnande bud

Bertil Herlow Svensson

Läs mer om Bertil Herlow Svensson