KONST / Litografier / Färglitografi 11731123
nr 1173 1123
Bertil Herlow Svensson
(1929-2012), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 3/90, motivet: 65x48 cm
Bertil Herlow Svensson, svensk skulptlr och bildkonstnär född 1929, död 2012.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 april 2018
kl 18:34:23
26/3 22:25:08
100 kr
2/4 18:20:14
Bertil Herlow Svensson
Läs mer om Bertil Herlow Svensson